Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguApartament Czarna Perła z klimatyzacją - Solny Resort A248 - Kołobrzeg
Urlop w apartamentach - Joanna - noclegi
Apartament Czarna Perła z klimatyzacją - Solny Resort A248
Kołobrzeg 5 Aleksandra Fredry A248 apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Parking
Wyżywienie
Udogodnienia
Rozmawiamy
8.7/10
WiFi
Basen
Parking
Wyżywienie
Udogodnienia
Rozmawiamy
8.7/10
Obiekt Apartament Czarna Perła z klimatyzacją - Solny Resort A248 położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, sezonowy odkryty basen oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – niecały kilometr, Ratusz – 1,7 km. Oferta apartamentu obejmuje bar i restaurację.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), łazienkę (1), pościel, ręczniki, jadalnię oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz balkon z widokiem na ogród.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Apartament Czarna Perła z klimatyzacją - Solny Resort A248 znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Muzeum Oręża Polskiego i Bazylika Mariacka. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment offers a private pool. The air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The kitchenette comes with a stovetop, a refrigerator and kitchenware. Featuring a balcony with garden views, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Kryty basendodatkowo płatne
Odkryty basen (czynny w sezonie)
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Basen
Centrum biznesowedodatkowo płatne
Winda
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Nurkowaniepoza obiektem
Kajakarstwopoza obiektem
Plaża
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Dostęp do Internetu
Odkryty basen
Monitoring wokół obiektu
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Możliwe wystawienie faktury
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Basen z podgrzewaną wodą
Gaśnice
Bezpłatny parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Klimatyzacja
Całkowity zakaz palenia
Meble ogrodowe
Całodobowa ochrona
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Ogrzewanie
Taras
Bar
Piesze wycieczkipoza obiektem
Zaplecze bankietowe / konferencyjnedodatkowo płatne
Windsurfingpoza obiektem
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Czujnik dymu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Kryty basen (czynny przez cały rok)dodatkowo płatne
Leżaki lub krzesełka plażowe
Pokoje dla alergików
Parking przy ulicy
Kawiarnia na miejscu
Restauracja
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Parking
Nurkowanie z rurkąpoza obiektem
Jazda na rowerzepoza obiektem
Wędkowaniepoza obiektem
Pokoje dla niepalących
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje rodzinne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
