Zobacz atrakcje w okolicy:
Obserwatorium AstronomiczneMuzeum Warmii i Mazur w OlsztyniePtaszarnia - Park PtakówApartament 115 Olsztyn centrum - Olsztyn
Urlop w apartamentach - Joanna - noclegi
Apartament 115 Olsztyn centrum
Olsztyn aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.8/10
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.8/10
Obiekt Apartament 115 Olsztyn centrum, położony w miejscowości Olsztyn, oferuje patio oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 1,6 km, PKS Olsztyn – 1,5 km, Zamek w Lidzbarku Warmińskim – 49 km. Na miejscu znajduje się balkon i taras.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Apartament 115 Olsztyn centrum znajdują się liczne atrakcje, takie jak Hala Urania, Nowy Ratusz i Bazylika konkatedralna św. Jakuba. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 59 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This spacious apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 2 bathrooms with a shower and free toiletries. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with streaming services and a patio. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 67 mkw.
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pokoje dla niepalących
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Monitoring wokół obiektu
Całkowity zakaz palenia
Całodobowa ochrona
Wi-Fi
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezpłatne Wi-Fi
Sklep na miejscu
Parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Dostęp do Internetu
Pokoje rodzinne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Taras
