Zobacz atrakcje w okolicy:
DWÓR SKOTNICKICHMuzeum Zamkowe w SandomierzuUcho Igielne - Furta DominikańskaPodziemna Trasa Turystyczna w SandomierzuBrama OpatowskaMuzeum Diecezjalne Dom DługoszaPunkt widokowy nad Wisłą i SanemApartament 16 - Sandomierz
Urlop w apartamentach - Joanna - noclegi
Apartament 16
Sandomierz Ogrodowa 8 16 apartamenty - mieszkania
Parking
Rozmawiamy
Parking
Rozmawiamy
Obiekt Apartament 16 znajduje się w miejscowości Sandomierz. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dom Długosza – 1,1 km, Ratusz w Sandomierzu – niecały kilometr, Kościół św. Ducha – 800 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Kolegiata św. Marcina w Opatowie – 30 km, JuraPark Bałtów – 47 km.
Oferta apartamentu obejmuje kilka sypialni (2), kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz balkon. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
W pobliżu obiektu Apartament 16 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Katedra w Sandomierzu, Zamek w Sandomierzu i Kościół św. Pawła. Lotnisko Lotnisko Rzeszów-Jasionka znajduje się 79 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment provides heating, a flat-screen TV and a balcony. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 67 mkw.
Parking
Parking na miejscu
Bezpłatny parking
Całkowity zakaz palenia
