Zobacz atrakcje w okolicy:
Małe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachApartament Eco Modern I by Holidaysun - Sianożęty
Urlop w apartamentach - Joanna - noclegi
Apartament Eco Modern I by Holidaysun
Sianożęty 1 Ku Morzu apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Obiekt Apartament Eco Modern I by Holidaysun położony jest przy plaży w miejscowości Sianożęty i zapewnia ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – 200 m. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie serwowane jest śniadanie à la carte.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 13 km, PKP Kołobrzeg – 14 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 117 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and a microwave. A seating area with a flat-screen TV, a tea and coffee maker and a terrace are featured in this apartment. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
dostęp do Internetu
Aplikacja mobilna pozwalająca zamówić obsługę pokoju
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
całkowity zakaz palenia
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
lokalizacja przy samej plaży
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Wi-Fi
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
ogród
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
plaża
bezpłatne Wi-Fi
parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
parking na miejscu
prywatny parking
meble ogrodowe
Możliwe wystawienie faktury
taras
codzienne sprzątaniedodatkowo płatne
winda
ogrzewanie

